Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Giannis

voxility

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποια προσφορά για την ώρα, έχει καλές τιμές και πολλές επιλογές για το setup του server, ένα feedback σίγουρα θα ήταν πολύ χρήσιμο από κάποιον που ίσως έχει χρησιμοποιήσει τις υπηρεσίες της συγκεκριμένης εταιρίας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είναι σημαντικό σε τέτοιες περιπτώσεις πάντως να έχεις κάπως μακρόχρονη συνεργασία και ειδικά εμπειρία σε περιπτώσεις που χρειάστηκε το εκεί support

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ σημαντικό, ειδικά όπως είπες το θέμα της υποστήριξης. Αυτομάτως μου γεννήθηκε η ιδέα ενός φόρουμ στην ανάλογη κατηγορία για τις απόψεις όσο αφορά τις εταιρίες που προσφέρουν φιλοξενία και άλλες συναφή υπηρεσίες. Θετικά - αρνητικά σχόλια, σίγουρα βοηθούν και τους υποψήφιους πελάτες αλλά και τις ίδιες τις εταιρίες που ενδεχομένως θα διαβάσουν όσα τις αφορούν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναί, στην ίδια ενότητα μπορεί κανείς ελεύθερα να εκφράσει την - προσωπική του - άποψη πάντα.

Προφανώς για παράδειγμα οι εμπειρίες μου ως πελάτη δεν ισοδυναμούν απαραίτητα με αξιόπιστη κριτική για μια εταιρεία, ακόμα και αν τα κίνητα μου είναι ειλικρινή και ανιδιοτελή.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σίγουρα μια μεμονωμένη κριτική δεν αποτελεί αξιοπιστία κατά πόσο μάλλον αν δεν επιχειρηματολογείται, παρά ταύτα όμως το σύνολο κάποιων είτε θετικές είτε αρνητικές είναι χρήσιμες πληροφορίες για φιλτράρισμα, πάντα στα πλαίσια της ειλικρίνειας.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×